KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464297
nr 1546 4297
Sten Ekendahl
(1897-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 43x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x55 cm
Sten Ekendahl, svensk bildkonstnär född 1897, död 1968.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:20:36